Insomnia 2016: ketvirtoji tarpdalykinė vasaros stovykla

Kokia Lietuvos savivaldybė galėtų rytoj paskelbti nepriklausomybę? Kuri socialinė klasė mažiausiai bijo karo? Su kuo Lietuvos jaunuoliai dažniausiai kalba apie lytinius santykius? Apie ką keikiasi lietuviškas Twitteris?

Intriguoja tokie ir panašūs klausimai? Tuomet mums Tavęs reikia! Dalyvauk socialinių ir tiksliųjų mokslų studentų vasaros stovykloje, kuri vyks 2016 m. liepos 18–24 dienomis senojoje Molėtų observatorijoje.

Dažnai socialinių mokslų studentai turi įdomių klausimų apie pasaulį, bet nežino, kokiais metodais juos spręsti, o tiksliųjų mokslų studentai turi priemonių, bet pritrūksta aktualių problemų. Kitaip tariant, vieni žino KAIP, o kiti žino KĄ reikia daryti, norint suvokti ir keisti aplinką.

Stovyklos metu tarpdalykinėse komandose gilinsimės į duomenų analizės metodus, mokysimės interpretuoti turimus duomenis iš socialinių mokslų perspektyvos ir gvildensime realias problemas kartu su patyrusiais vyresniais kolegomis, kurie visada bus pasiruošę padėti ir patarti.

Studentų dalyvavimas ir nakvynė observatorijos bendrabutyje yra nemokami. Reikės pasirūpinti tik atvykimu bei maistu, gaminamu bendrabučio virtuvėje.

Registracija vyksta iki 2016 m. balandžio 30 d.
Apie atrankos rezultatus pranešime iki 2016 m. gegužės 15 d.

Pasižymėk Facebooke: https://www.facebook.com/events/195717330810956/

Registruotis

Jei turi klausimų, pasiūlymų ar nerimų, drąsiai rašyk adresu stovykla@mokslopieva.lt