Kviečiame į eksperimentinės tyrimų laboratorijos „Mokslo pieva“ tarpinių rezultatų pristatymą

Eksperimentinės tyrimų laboratorijos „Mokslo pieva“ organizatoriai ir dalyviai spalio 17 d. (šeštadienį) 11 val. kviečia į tarpinių rezultatų pristatymą, kuris vyks Vilniuje, Subačiaus g. 23.

Spalio pradžioje mokytis mokslinių tyrimų virtuvės subtilybių  projekte „Mokslo pieva“ susibūrę studentai iš įvairių Lietuvos universitetų tarpdisciplininėse grupelėse ir su jaunų dėstytojų bei patyrusių mokslininkų pagalba pradėjo tikrus tyrimus, sprendžiančius realias problemas. Studentams pateiktos neišgalvotos situacijos ir tikri duomenys. Skirtingų specialybių studentai entuziastingai dirba komandose, suka galvas, ieško atsakymų ir plačiam klausytojų ratui nekantrauja pristatyti pirminius savo atliekamų tyrimų rezultatus.

Į rezultatų pristatymą susirinkę klausytojai sužinos, kaip studentams sekasi  tirti Rusijos užsienio politikos susauguminimo mechanizmą Lietuvos žiniasklaidoje, analizuoti Lietuvos valstybės galią (ar valstybė mažesnė už savo teritoriją?). Taip pat išgirs apie pirminius rezultatus ieškant galimų būdų autonominius bepiločius orlaivius panaudoti  energetikos tinklų (elektros, dujų) diagnostikai ir stebėsenai bei moksleivių raštingumo tyrimus.

Projektą organizuoja mokslininkų ir dėstytojų komanda iš Baltijos pažangių technologijų instituto, Socialinių inovacijų instituto, Lietuvių kalbos instituto, Kauno technologijos universiteto, Vilniaus universiteto ir Vytauto Didžiojo universiteto. Iniciatyvą remia Lietuvos energija.
LE_logo