Skelbiama projekto „Mokslo Pieva“ Studentų atranka!

Esi aktyvus, kūrybingas, smalsus, domiesi įvairiomis sritimis? Tuomet ši iniciatyva kaip tik Tau! Eksperimentinės tyrimų laboratorijos „Mokslo pieva“ organizatoriai skelbia studentų atranką rudens semestrui.

Mokslo pieva“ – tai atvira kūrybai tyrimų ir mokymosi erdvė, kurioje tarpdisciplininės studentų grupės kartu su patyrusiais specialistais atliks tyrimus, sprendžiančius realias problemas. Sėkmingai įvykdžius tyrimus tikimasi gauti unikalius rezultatus, kurie turės praktinį pritaikymą

Rudens semestro metu planuojama sukurti bent tris studentų grupes, kurie vystys pasirinktas temas. Siūlomos tokios temos:

  • Ar aš rašau prasčiau už savo tėvus? Moksleivių raštingumas, rašiniams keliami reikalavimai ir taisomos klaidos nuo 7 deš. iki šių dienų
  • Autonominių bepiločių orlaivių panaudojimo galimybės energetikos tinklų (elektros, dujų) diagnostikai ir stebėsenai.
  • Ar valstybė mažesnė už savo teritoriją? Lietuvos valstybės galios žemėlapis.
  • Padalinto pasirinkimo balsavimas Seimo rinkimuose: mastai ir tendencijos.
  • Rusijos užsienio politikos susauguminimo mechanizmo Lietuvos žiniasklaidoje tyrimas.

Atlikę tyrimus, Jūs:

  • turėsite galimybę pristatyti savo darbo rezultatus verslo, mokslo ir valstybės institucijų atstovams;
  • įgysite neįkainojamos patirties;
  • susipažinsite su įdomiais, gabiais žmonėmis;
  • smagiai praleisite laiką.

Dalyvauti projekte kviečiami įvairių studijų krypčių studentai: socialinių ir su jais besiribojančių humanitarinių mokslų atstovai, gamtos mokslų studentai, taip pat tie, kurie „kremta“ tiksliuosius bei technologijų mokslus.

Projektą organizuoja entuziastingų mokslininkų ir dėstytojų komanda iš Baltijos pažangių technologijų instituto, Kauno technologijos universiteto, Socialinių inovacijų instituto, Vilniaus universiteto ir Vytauto Didžiojo universiteto. Iniciatyvą remia Lietuvos energija.

Projekte gali dalyvauti visų specialybių kūrybingi, norintys tobulėti ir mokytis studentai, kurie iki rugsėjo 23  d. 18.00 užpildys registracijos anketą ir dalyvaus rugsėjo 26 d. 12.00 vyksiančioje atrankoje. Atrinkti kandidatai turėtų nusiteikti intensyviam, tačiau labai įdomiam darbui nuo 2015 m. spalio iki gruodžio mėnesio vidurio.
LE_logo