Mokslas, kuris veikia

KAIP PRISIJUNGTI PRIE „MOKSLO PIEVOS“?

„Mokslo pieva“ dukart per metus – rudens ir pavasario semestro pradžioje – kviečia įvairių specialybių studentus drauge išmėginti, kaip mokslas gali būti pritaikytas realiame gyvenime. Tarpdisciplininėms grupelėms vadovauja labiau patyrę konsultantai – savo srities specialistai. Bendras darbas paprastai trunka apie pustrečio mėnesio, o tyrimų pabaigoje gauti rezultatai pristatomi ne tik kolegoms – kitų tyrimų grupių nariams, bet ir mokslo, verslo atstovams bei plačiajai visuomenei. Tai – puiki galimybė susipažinti su skirtingų mokslo sričių aktualijomis, dar studijų metu patiems išmėginti, kaip vyksta tikri moksliniai tyrimai (ir kam jie reikalingi), bei gerai praleisti laisvalaikį įdomių ir smalsių bendraminčių draugijoje.

Vasarą „Mokslo pievos“ tyrėjų komanda kviečia į kiek trumpesnę, bet intensyvesnę pramogą – tarpdalykinę stovyklą „Insomnia“, kur į mokslinius ieškojimus pasineriama savaitei. Ši „injekcija“ ypač tiks mėgstantiems įdomias ir naudingas atostogas, įkvepiančias tolimesniems darbams.

Šiuo metu vyksta „Mokslo pievos“ tyrimai nevyksta. Kada prasidės kitas sezonas bei kaip patiems prisijungti prie mūsų eksperimentinės laboratorijos, galite sužinoti skiltyje „Naujienos“ bei Facebook grupėje, o apie ankstesnius „Mokslo pievos“ tyrimus rasite skiltyje „Tyrimai“.